10 Kasım Günceli

Salı, Kasım 10, 2015 Unknown 5 Comments

(Resim günün anlam ve önemini açıklıyor zaten.)

Öncelikle herkese merhaba. Bu muhterem günümüzde ATAmızı saygıyla anıyoruz ve çok çok çok çok küçük güncelimize hoş geldiniz diyoruz.(Gerçekten çok küçük.)

Her hafta söylediğim gibi editör ihtiyacımız son sürat devam ediyor.(Çok saçma bir kullanım oldu ama yapacak bir şey yok.) Editör olmazsa bölüm de olmaz diyerekten kısaca bitiriyorum.

Aslında yazmaya pek bir şey yok. Biz demeden yorum yapan da pek olmuyor. Bu güncel de pek güncel gibi olmadı zaten de neyse... Hadi afiyet olsun. Belki toparlanırız umuduyla gidiyoruz ama... Bakalım hayırlısı ya. Herkese iyi, güzel, mutlu, neşeli haftalar geçirme dileğiyle. Vizelerinizi ve sınavlarınızı rahat rahat geçirmenizi ümit ediyoruz. Tekrardan görüşmek üzere, adiyos.


Shokugeki No Soma20 

5 yorum:

 1. Bak kimse yorum yapmıyor diyorlar...

  Amma trip attınız. XD

  Yorum yapılsın diye, orada burada güncel linkinizi paylaşıp duruyoruz, sonrasında yorumalar geliyor ya. Geçen güncelde 10-11 yorum gelmiş, ve hiç yorum gelmemiş gibi söylüyorsunuz. xD

  Neyse efenim, Soma geldiği için sevinçliyiz... Serinin devam ettiğini görmek güzel.

  Ve eğer editör vesaire sıkıntısı varsa, yine tekrarlıyorum çeşitli topluluklarla iletişime geçip ortak projeye döndürmenizde fayda var. Hatta çevirmen konusunda defalarca yorum yaptığımı da hatırlatırım. Bir türlü sonuca erdiremedik ama...

  Elinize kolunuza sağlık. Umarım, bir sonraki güncel sizi de tatmin edecek şekilde sunulmuş olur.

  -CloudT

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adamlar biz soylemedikce yorum yapan yok diyorlar ve haklılar bence.

   Sil
 2. teşekkürler türkiye

  YanıtlaSil
 3. Elinize sağlık. Yukarıda dendiği gibi ortak proje imkanınız varsa bi deneyin derim.

  YanıtlaSil
 4. Çeviri için teşekkürler. Umarım kısa sürede açıklarınızı kapatırsınız :)

  YanıtlaSil