Bayram Sonrası Tembellik Günceli

Pazartesi, Eylül 26, 2016 Unknown 9 CommentsSelamlar arkadaşlar. Yeni bir güncel ile karşınızdayız. Malumunuz geçen hafta bayramdır falan derken güncel vermedik. Aslında bölüm vardı da işte bu hafta olmayacağını bildiğimden bu haftaya erteledim. :D Harbiden de öyle oldu haa. Bu hafta 2-3 bölüm falan geldi. Bayramda yatmadık da okulun ilk haftası yurtlara geçme, ev tutma vs. derken işler bayağı yordu milleti.


Geçtiğimiz hafta okullar da açıldı. Bu bazılarımızı sevindirse de (kim o manyak), çoğumuzu üzdü. Artık bölümlerimizde azalmalar olacaktır. Özellikle vize ve final haftalarında bölüm gelmeyebilir büyük ihtimalle. Öyle işte ya. Aslında pek de ekşın olmadı. 

Serilere gelecek olursak... Hayın Overlord bu ay 18.5 yaptı bölümü. Ara bölüm verdi kısaca. Unlucky. Yapacak bir şey yok. Ayrıca eski serilerimizden Kubera geri dönüyor. Onun dışında Guarding isimli Manhua'ya da başlayacağız, haftaya ilk bölüm gelir. (Editör gelirse çok da hoş olur, çok da güzel olur bu arada.) Bu serilerden başka GOW'da yine güncele geliyoruz. Diğer serilerde de pek hız kaybetmeden yola devam ediyoruz. Bu 2 haftanın kısa özeti: "Yattık mattık ama yaptık gene bir şeyler."

Haaa unutmadan bu hafta aramıza katılan çevirmen arkadaşımız "Silvertongue" ve balon silici arkadaşımız "Meiyo"ya hoş geldiniz diyoruz. Kolay gelsin diyoruz.AFİYET OLSUN!!!


Lütfen bir teşekkürü eksik görmeyin.


EDİTÖR İHTİYACIMIZ VAR.  OLUR DA KATILMAK İSTEYEN OLURSA BURAYA TIKLAYIN.

Ghosts Among The Wild Flowers10 11 

Girls of the Wild's254  255 

 Nozoki Ana28  

 Dr. Frost62  63  64 

Terror Man09  10  11  

Mahouka Koukou no Rettousei12 

Kubera07 

9 yorum:

 1. Öncelikle yeni gelen arkadaşlar hoşgelmiş.

  Güncele gelen ve yeni bölümü gelen serilerde emeği geçen her arkadaşa ayrı ayrı teşekkürler.

  Eski serilerinize devam etmeniz de sevindirdi fakat yeni bir seriye keşke başlamasaydınız. Unity geri döndü dedim ama elindekileri bitirir diye düşündüm. Şimdi yeni seri görünce yine her şey eskisi gibi olacak diye düşünmeye başladım. Keşke yeni seri yerine geçmişe ait ne kadar seri varsa hepsini bitirmek ve/veya güncele gelecek şekilde devam edilseydi. Yarın bi' gün yine kapandık mevzusu olmasın da bu takipçileri de yoruyor ve üzüyor. Yeni seri de istediğimizden değil, varolan serileri sağlam şekilde devam etmek şahsen yetiyor da artıyor.

  Kısaca teşekkürlerimi edip, sitemimi de söyledikten sonra son bir kez daha kocaman teşekkürler. :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yani zaten bıraktığımız serilerden devam eden bir COTDS kaldı onu da çevirmene zorla vermek istemiyorum. Önüne seçenek olarak sunuyorum da, tercih ederse işte. Yani şu anda önceden kalan bir o serimiz var. Bakalım ona da gelir biri be. Bu seriyi de öyle ısrarla şettik.

   Sil
 2. Güncel için Teșekkürler ^^

  YanıtlaSil
 3. Yeni gelen arakdaşlar hoşgeldiniz :)
  Güncel için Teşekkürler :) Ellerinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 4. Vay vay vaay, özlemişim be buraları �� yeni gelenler hoj gelmişler, hala çevirilerin gelip gitmesi de çok güzel bir şey, emeği geçen herkesin elcağızlarına sağlık.. Aynen devam unity! ��

  YanıtlaSil
 5. Nozoki Ana ve GoTW için teşekkürler. Sanki en az da Nozoki gelmiş :(

  YanıtlaSil
 6. Harumiruyuma4 Ekim 2016 12:18

  Yeni gelen arkadaslar hoş gelmiş sefalet getirmiş :) savanna game vardı bir aralar :) hatırlayan var mı

  YanıtlaSil